Administrator
Kolejka 1 - 28-29 sierpnia
LKS Trawniki - Zawisza Garbów
Huragan Siostrzytów - Tajfun Ostrów Lubelski
Ludwiniak Ludwin - Vir Dorohucza
Błękit Cyców - GKS Niemce
GKS Niedźwiada - Wodnik Uścimów
LKS Kamionka (k. Lublina) - Perła Rokitno
GLKS Michów - Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 2 - 4-5 września
Zawisza Garbów - Świdniczanka Świdnik Mały
Perła Rokitno - GLKS Michów
Wodnik Uścimów - LKS Kamionka (k. Lublina)
GKS Niemce - GKS Niedźwiada
Vir Dorohucza - Błękit Cyców
Tajfun Ostrów Lubelski - Ludwiniak Ludwin
LKS Trawniki - Huragan Siostrzytów
Kolejka 3 - 11-12 września
Huragan Siostrzytów - Zawisza Garbów
Ludwiniak Ludwin - LKS Trawniki
Błękit Cyców - Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niedźwiada - Vir Dorohucza
LKS Kamionka (k. Lublina) - GKS Niemce
GLKS Michów - Wodnik Uścimów
Świdniczanka Świdnik Mały - Perła Rokitno
Kolejka 4 - 18-19 września
Zawisza Garbów - Perła Rokitno
Wodnik Uścimów - Świdniczanka Świdnik Mały
GKS Niemce - GLKS Michów
Vir Dorohucza - LKS Kamionka (k. Lublina)
Tajfun Ostrów Lubelski - GKS Niedźwiada
LKS Trawniki - Błękit Cyców
Huragan Siostrzytów - Ludwiniak Ludwin
Kolejka 5 - 25-26 września
Ludwiniak Ludwin - Zawisza Garbów
Błękit Cyców - Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada - LKS Trawniki
LKS Kamionka (k. Lublina) - Tajfun Ostrów Lubelski
GLKS Michów - Vir Dorohucza
Świdniczanka Świdnik Mały - GKS Niemce
Perła Rokitno - Wodnik Uścimów
Kolejka 6 - 2-3 października
Zawisza Garbów - Wodnik Uścimów
GKS Niemce - Perła Rokitno
Vir Dorohucza - Świdniczanka Świdnik Mały
Tajfun Ostrów Lubelski - GLKS Michów
LKS Trawniki - LKS Kamionka (k. Lublina)
Huragan Siostrzytów - GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin - Błękit Cyców
Kolejka 7 - 9-10 października
Błękit Cyców - Zawisza Garbów
GKS Niedźwiada - Ludwiniak Ludwin
LKS Kamionka (k. Lublina) - Huragan Siostrzytów
GLKS Michów - LKS Trawniki
Świdniczanka Świdnik Mały - Tajfun Ostrów Lubelski
Perła Rokitno - Vir Dorohucza
Wodnik Uścimów - GKS Niemce
Kolejka 8 - 16-17 października
Zawisza Garbów - GKS Niemce
Vir Dorohucza - Wodnik Uścimów
Tajfun Ostrów Lubelski - Perła Rokitno
LKS Trawniki - Świdniczanka Świdnik Mały
Huragan Siostrzytów - GLKS Michów
Ludwiniak Ludwin - LKS Kamionka (k. Lublina)
Błękit Cyców - GKS Niedźwiada
Kolejka 9 - 23-24 października
GKS Niedźwiada - Zawisza Garbów
LKS Kamionka (k. Lublina) - Błękit Cyców
GLKS Michów - Ludwiniak Ludwin
Świdniczanka Świdnik Mały - Huragan Siostrzytów
Perła Rokitno - LKS Trawniki
Wodnik Uścimów - Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niemce - Vir Dorohucza
Kolejka 10 - 30-31 października
Zawisza Garbów - Vir Dorohucza
Tajfun Ostrów Lubelski - GKS Niemce
LKS Trawniki - Wodnik Uścimów
Huragan Siostrzytów - Perła Rokitno
Ludwiniak Ludwin - Świdniczanka Świdnik Mały
Błękit Cyców - GLKS Michów
GKS Niedźwiada - LKS Kamionka (k. Lublina)
Kolejka 11 - 6-7 listopada
LKS Kamionka (k. Lublina) - Zawisza Garbów
GLKS Michów - GKS Niedźwiada
Świdniczanka Świdnik Mały - Błękit Cyców
Perła Rokitno - Ludwiniak Ludwin
Wodnik Uścimów - Huragan Siostrzytów
GKS Niemce - LKS Trawniki
Vir Dorohucza - Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 12 - 11 listopada
Zawisza Garbów - Tajfun Ostrów Lubelski
LKS Trawniki - Vir Dorohucza
Huragan Siostrzytów - GKS Niemce
Ludwiniak Ludwin - Wodnik Uścimów
Błękit Cyców - Perła Rokitno
GKS Niedźwiada - Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Kamionka (k. Lublina) - GLKS Michów
Kolejka 13 - 13-14 listopada
GLKS Michów - Zawisza Garbów
Świdniczanka Świdnik Mały - LKS Kamionka (k. Lublina)
Perła Rokitno - GKS Niedźwiada
Wodnik Uścimów - Błękit Cyców
GKS Niemce - Ludwiniak Ludwin
Vir Dorohucza - Huragan Siostrzytów
Tajfun Ostrów Lubelski - LKS Trawniki
Kolejka 14
Zawisza Garbów - LKS Trawniki
Tajfun Ostrów Lubelski - Huragan Siostrzytów
Vir Dorohucza - Ludwiniak Ludwin
GKS Niemce - Błękit Cyców
Wodnik Uścimów - GKS Niedźwiada
Perła Rokitno - LKS Kamionka (k. Lublina)
Świdniczanka Świdnik Mały - GLKS Michów
Kolejka 15
Świdniczanka Świdnik Mały - Zawisza Garbów
GLKS Michów - Perła Rokitno
LKS Kamionka (k. Lublina) - Wodnik Uścimów
GKS Niedźwiada - GKS Niemce
Błękit Cyców - Vir Dorohucza
Ludwiniak Ludwin - Tajfun Ostrów Lubelski
Huragan Siostrzytów - LKS Trawniki
Kolejka 16
Zawisza Garbów - Huragan Siostrzytów
LKS Trawniki - Ludwiniak Ludwin
Tajfun Ostrów Lubelski - Błękit Cyców
Vir Dorohucza - GKS Niedźwiada
GKS Niemce - LKS Kamionka (k. Lublina)
Wodnik Uścimów - GLKS Michów
Perła Rokitno - Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 17
Perła Rokitno - Zawisza Garbów
Świdniczanka Świdnik Mały - Wodnik Uścimów
GLKS Michów - GKS Niemce
LKS Kamionka (k. Lublina) - Vir Dorohucza
GKS Niedźwiada - Tajfun Ostrów Lubelski
Błękit Cyców - LKS Trawniki
Ludwiniak Ludwin - Huragan Siostrzytów
Kolejka 18
Zawisza Garbów - Ludwiniak Ludwin
Huragan Siostrzytów - Błękit Cyców
LKS Trawniki - GKS Niedźwiada
Tajfun Ostrów Lubelski - LKS Kamionka (k. Lublina)
Vir Dorohucza - GLKS Michów
GKS Niemce - Świdniczanka Świdnik Mały
Wodnik Uścimów - Perła Rokitno
Kolejka 19
Wodnik Uścimów - Zawisza Garbów
Perła Rokitno - GKS Niemce
Świdniczanka Świdnik Mały - Vir Dorohucza
GLKS Michów - Tajfun Ostrów Lubelski
LKS Kamionka (k. Lublina) - LKS Trawniki
GKS Niedźwiada - Huragan Siostrzytów
Błękit Cyców - Ludwiniak Ludwin
Kolejka 20
Zawisza Garbów - Błękit Cyców
Ludwiniak Ludwin - GKS Niedźwiada
Huragan Siostrzytów - LKS Kamionka (k. Lublina)
LKS Trawniki - GLKS Michów
Tajfun Ostrów Lubelski - Świdniczanka Świdnik Mały
Vir Dorohucza - Perła Rokitno
GKS Niemce - Wodnik Uścimów
Kolejka 21
GKS Niemce - Zawisza Garbów
Wodnik Uścimów - Vir Dorohucza
Perła Rokitno - Tajfun Ostrów Lubelski
Świdniczanka Świdnik Mały - LKS Trawniki
GLKS Michów - Huragan Siostrzytów
LKS Kamionka (k. Lublina) - Ludwiniak Ludwin
GKS Niedźwiada - Błękit Cyców
Kolejka 22
Zawisza Garbów - GKS Niedźwiada
Błękit Cyców - LKS Kamionka (k. Lublina)
Ludwiniak Ludwin - GLKS Michów
Huragan Siostrzytów - Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Trawniki - Perła Rokitno
Tajfun Ostrów Lubelski - Wodnik Uścimów
Vir Dorohucza - GKS Niemce
Kolejka 23
Vir Dorohucza - Zawisza Garbów
GKS Niemce - Tajfun Ostrów Lubelski
Wodnik Uścimów - LKS Trawniki
Perła Rokitno - Huragan Siostrzytów
Świdniczanka Świdnik Mały - Ludwiniak Ludwin
GLKS Michów - Błękit Cyców
LKS Kamionka (k. Lublina) - GKS Niedźwiada
Kolejka 24
Zawisza Garbów - LKS Kamionka (k. Lublina)
GKS Niedźwiada - GLKS Michów
Błękit Cyców - Świdniczanka Świdnik Mały
Ludwiniak Ludwin - Perła Rokitno
Huragan Siostrzytów - Wodnik Uścimów
LKS Trawniki - GKS Niemce
Tajfun Ostrów Lubelski - Vir Dorohucza
Kolejka 25
Tajfun Ostrów Lubelski - Zawisza Garbów
Vir Dorohucza - LKS Trawniki
GKS Niemce - Huragan Siostrzytów
Wodnik Uścimów - Ludwiniak Ludwin
Perła Rokitno - Błękit Cyców
Świdniczanka Świdnik Mały - GKS Niedźwiada
GLKS Michów - LKS Kamionka (k. Lublina)
Kolejka 26
Zawisza Garbów - GLKS Michów
LKS Kamionka (k. Lublina) - Świdniczanka Świdnik Mały
GKS Niedźwiada - Perła Rokitno
Błękit Cyców - Wodnik Uścimów
Ludwiniak Ludwin - GKS Niemce
Huragan Siostrzytów - Vir Dorohucza
LKS Trawniki - Tajfun Ostrów Lubelski
Offline