#1 2010-11-11 20:30:00

 kamykkamil

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 99
Punktów :   
WWW

Tabela i wyniki po rundzie jesiennej

A-klasa gryupa II
1.     Hetman Gołąb »     30
2.     Powiślak Końskowola »     24
3.     KS Góra Puławska »     21
4.     Orły Kazimierz Dolny »     19
5.     Stal II Poniatowa »     18
6.     Wilki Wilków »     16
7.     Garbarnia Kurów »     15
8.     Żyrzyniak Żyrzyn »     14
9.     Draco Kowala »     7
10.     Bobry Karczmiska »     7
11.     Poraj Kraczewice »     7
12.     Cisy II Nałęczów »     5

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Stal II Poniatowa     6-1     Poraj Kraczewice    
Bobry Karczmiska     0-8     KS Góra Puławska     27 sierpnia
w Górze Puławskiej; Bobry gospodarzem
Orły Kazimierz Dolny     4-3     Wilki Wilków    
Cisy II Nałęczów     0-8     Powiślak Końskowola    
Hetman Gołąb     4-1     Draco Kowala    
Garbarnia Kurów     0-1     Żyrzyniak Żyrzyn    
przerwa w meczu została wydłużona do 25 minut z powodu ulewy

Kolejka 2 - 4-5 września

Garbarnia Kurów     0-3     Stal II Poniatowa    
Żyrzyniak Żyrzyn     0-5     Hetman Gołąb    
Draco Kowala     1-1     Cisy II Nałęczów    
Powiślak Końskowola     3-1     Orły Kazimierz Dolny    
Wilki Wilków     -     Bobry Karczmiska     14 listopada
w Dąbrowie Wronowskiej / w pierwotnym terminie (4-5 września) odwołany z powodu zagrożenia powodziowego
KS Góra Puławska     12-1     Poraj Kraczewice     3 września, 16:45

Kolejka 3 - 11-12 września

Stal II Poniatowa     1-1     KS Góra Puławska    
Poraj Kraczewice     0-6     Wilki Wilków    
w Poniatowej
Bobry Karczmiska     2-6     Powiślak Końskowola    
w Końskowoli; Bobry gospodarzem
Orły Kazimierz Dolny     4-0     Draco Kowala    
w Górze Puławskiej
Cisy II Nałęczów     4-4     Żyrzyniak Żyrzyn    
Hetman Gołąb     2-0     Garbarnia Kurów    

Kolejka 4 - 18-19 września

Hetman Gołąb     3-0     Stal II Poniatowa    
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie goście wystąpił nieuprawniony zawodnik
Garbarnia Kurów     4-1     Cisy II Nałęczów    
Żyrzyniak Żyrzyn     1-1     Orły Kazimierz Dolny    
Draco Kowala     1-4     Bobry Karczmiska    
Powiślak Końskowola     6-0     Poraj Kraczewice    
Wilki Wilków     1-6     KS Góra Puławska    
w Dąbrowie Wronowskiej

Kolejka 5 - 25-26 września

Stal II Poniatowa     1-2     Wilki Wilków    
KS Góra Puławska     0-1     Powiślak Końskowola    
Poraj Kraczewice     2-0     Draco Kowala    
w Poniatowej
Bobry Karczmiska     0-3     Żyrzyniak Żyrzyn    
w Pusznie Godowskim
Orły Kazimierz Dolny     3-2     Garbarnia Kurów    
Cisy II Nałęczów     0-10     Hetman Gołąb    

Kolejka 6 - 2-3 października

Cisy II Nałęczów     1-5     Stal II Poniatowa    
Hetman Gołąb     2-1     Orły Kazimierz Dolny    
Garbarnia Kurów     4-1     Bobry Karczmiska    
Żyrzyniak Żyrzyn     0-1     Poraj Kraczewice    
w Rososzy
Draco Kowala     1-3     KS Góra Puławska    
Powiślak Końskowola     2-1     Wilki Wilków    

Kolejka 7 - 9-10 października

Stal II Poniatowa     1-3     Powiślak Końskowola    
Wilki Wilków     2-2     Draco Kowala    
w Kowali; Wilki gospodarzem
KS Góra Puławska     2-2     Żyrzyniak Żyrzyn    
Poraj Kraczewice     0-3     Garbarnia Kurów    
w Poniatowej
Bobry Karczmiska     2-9     Hetman Gołąb    
w Gołębiu; Bobry gospodarzem
Orły Kazimierz Dolny     4-0     Cisy II Nałęczów    

Kolejka 8 - 16-17 października

Orły Kazimierz Dolny     4-5     Stal II Poniatowa    
Cisy II Nałęczów     2-2     Bobry Karczmiska    
Hetman Gołąb     4-1     Poraj Kraczewice    
Garbarnia Kurów     0-2     KS Góra Puławska    
Żyrzyniak Żyrzyn     1-3     Wilki Wilków    
Draco Kowala     2-1     Powiślak Końskowola    

Kolejka 9 - 23-24 października

Stal II Poniatowa     1-1     Draco Kowala    
Powiślak Końskowola     1-2     Żyrzyniak Żyrzyn    
Wilki Wilków     2-3     Garbarnia Kurów    
w Dąbrowie Wronowskiej
KS Góra Puławska     1-2     Hetman Gołąb    
Poraj Kraczewice     2-2     Cisy II Nałęczów    
w Poniatowej
Bobry Karczmiska     1-11     Orły Kazimierz Dolny    
w Kazimierzu Dolnym; Bobry gospodarzem

Kolejka 10 - 30-31 października

Bobry Karczmiska     1-3     Stal II Poniatowa    
w Poniatowej; Bobry gospodarzem
Orły Kazimierz Dolny     10-0     Poraj Kraczewice    
Cisy II Nałęczów     1-1     KS Góra Puławska    
Hetman Gołąb     3-5     Wilki Wilków    
Garbarnia Kurów     1-4     Powiślak Końskowola    
Żyrzyniak Żyrzyn     1-1     Draco Kowala    
w Rososzy

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Stal II Poniatowa     2-2     Żyrzyniak Żyrzyn    
Draco Kowala     1-2     Garbarnia Kurów    
Powiślak Końskowola     1-3     Hetman Gołąb    
Wilki Wilków     4-1     Cisy II Nałęczów    
w Nałęczowie; Wilki gospodarzem
KS Góra Puławska     2-0     Orły Kazimierz Dolny    
Poraj Kraczewice     0-4     Bobry Karczmiska    
w Poniatowej


http://www.img-share.net/uploads/26721rohlandherbavatar.png LKS Rohland Tuszów - http://rohland.futbolowo.pl http://www.img-share.net/uploads/26721rohlandherbavatar.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
symultaniczne http://tlumaczenia-konferencyjne.com Darmowa telewizja internetowa www Serwis mitsubishi Warszawa